Forcell –

Forcell
C343 kabel

USB A do Lightning 2,4A 12W

5903396395352

590339639529

5903396395475

5903396395413

Uniwersalny kabel USB-A do Lightning o mocy 12 W, przeznaczony do bezpiecznego ładowania urządzeń Apple. Wykonany z miękkiego, elastycznego silikonu, który zapobiega plątaniu się kabla, zapewniając wygodę użytkowania.

Wytrzymały i bezpieczny

Kabel wykonany z wytrzymałego oplotu silikonowego, który zapewnia dużą elastyczność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne. Miękka struktura silikonu sprawia, że kabel nie plącze się, a jego konstrukcja zapewnia długowieczność nawet przy intensywnym codziennym użytkowaniu.

Szybkie i efektywne ładowanie

Kabel obsługuje technologię szybkiego ładowania Quick Charge 3.0, zapewniając efektywne zasilanie urządzeń z portem Lightning.

Pełna kompatybilność z Android Auto™ i Apple CarPlay®

Zapewnia stabilną i szybką transmisję danych, co umożliwia komfortowe korzystanie z funkcji multimedialnych, nawigacji i komunikacji w ramach systemów Android Auto oraz Apple CarPlay®.

Specyfikacja:

Model: C343
Natężenie: 2.4 A
Moc: 12 W
Długość: 100 cm
Szybkość transferu danych: USB 2.0 480 Mbps

Quick Charge™ to znak towarowy Qualcomm Inc.

Apple CarPlay® to zarejestrowany znak towarowy amerykańskiego przedsiębiorstwa Apple Inc.

Android Auto™ to znak towarowy amerykańskiego przedsiębiorstwa Google LLC.