Marka Forcell

Odpowiedź na potrzeby rynku

FORCELL to marka stworzona i dystrybuowana przez Partner Tele.com – jedną z największych w Polsce i w Europie hurtowni akcesoriów do telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych. Forcell to elegancki wygląd, nowoczesne rozwiązania oraz nietuzinkowe pomysły.

Akcesoria

tworzone z pasją

FORCELL wyróżnia się solidnością i nowoczesnym designem. Podążamy za najnowszymi trendami, pragnąc zaoferować Klientom wyjątkowy produkt. Zależy nam na niezawodności, zadowoleniu Kontrahentów i komforcie użytkowania.

„Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów. Dlatego przywiązujemy ogromną wagę do nieustannego rozwoju i doskonalenia naszych produktów”

Solidność i niezawodność produktów

od lat

FORCELL ofertuje rozmaite akcesoria do telefonów komórkowych: stylowe futerały i kabury, wytrzymałe protektory i szkła hartowane, baterie oraz nowoczesne ładowarki sieciowe i samochodowe. Dzięki szerokiej ofercie każdy użytkownik urządzeń mobilnych znajdzie coś dla siebie.

 

Realizacja polityki jakości

Gwarancją sukcesu

Wyróżniamy się solidnością i niezawodnością, a nasze produkty posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i badania. Nad realizacją polityki jakości czuwa wykwalifikowana kadra, która posiada niezbędne umiejętności oraz wiedzę o akcesoriach do telefonów komórkowych.

„Szeroka gama produktów marki Forcell pozwala każdemu użytkownikowi na wyrażenie swojej osoby. Przygotowaliśmy akcesoria, które wychodzą poza określone schematy”